sobota, 9 listopada 2013

Myślisz o karuzeli? Nie jesteś w ciąży.Lektura wątków ciążowych na forach internetowych jest nieocenionym źródłem rozrywki. Zasadniczo staram się unikać, ale czasem jednak coś mnie podkusi, aby zajrzeć. 

Wybieraliśmy się do wesołego miasteczka z najdłuższą kolejką górską w Europie (Lightwater Valley) i tę od razu sobie odpuściłam, do głowy mi nie przyszło, aby siadać na coś, co powoduje duże przeciążenia. Luby miał wątpliwości, czy ja w ogóle powinnam siadać na karuzele, więc temat został wrzucony w Google, ale też ustaliliśmy, że w razie wątpliwości dzwonimy na infolinie z NHS (brytyjskiej służby zdrowia). Wątpliwości rozwiały jednak tablice informacyjne przy każdej karuzeli - miały specjalne oznaczenia dla kobiet oczekujących dziecka.

Ale przy okazji sznupania w Googlach dowiedziałam się z jednego z forum, że absolutnie nie można jeździć na karuzelach w ciąży, a w ogóle, to ile to pytająca ma lat, że chce jeździć na karuzeli, że ma dziwne podejście, a najlepsze byli to:


Czy Ty naprawdę jesteś w ciąży?
Karuzela to ostatnia rzecz, o której myśli ciężarna... 


Ekhm... Czyżby? ;)

To ja z ognistowłosą Mami i Sis w arafatce. ♥ Nóżkami przebierałam, aby wejść na karuzele; zaliczyłam więc te lajtowe, a jak tylko będę miała możliwość, to wracam tam i zaliczam wszystkie hard core'owe. :) To niezłe miejsce na całodniową rozrywkę, jeśli będziecie kiedyś w Północnym Yorkshire to polecam (płacicie za wstęp raz, jeździcie na wszystkim). Swoją drogą - o czym, do jasnej cholery, myśli kobieta w ciąży? Macie jakieś typy? ;)
--
Pozdrawiam i do następnego razu! :)

Karolina


10 komentarzy:

 1. przecież wg popularnego mitu kobieta ma nie myśleć, a jeśli już to na tyle na ile sięga łańcuch z kuchni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciąży to już w ogóle myśli się tylko o ciąży, a wszystkie inne aktywności, pasje idą w odstawkę. ;)

   Usuń
 2. No jak to o czym... ? O DZIECIĄTKU :))).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaaaaaaaaaaaaa! :D Nie mogłaś tego lepiej ująć.

   Usuń
  2. @Ptasia - chyba o Dzieciątku Jezus :D Sorry, nie mogłam się powstrzymać. :D

   Usuń
  3. Kurde nie da się edytować. A Ty, Karolina, jako przyszła matka powinnaś myśleć o cierpieniu narodu polskiego, żeby dziecko Ci wyrosło na patriotę, a Ty byś mogła się poczuć jak Mickiewiczowska Matka Polka.

   Usuń
  4. Malta, ajlowju. :D

   Niech sobie będzie patriotą, byle nie cierpiętniczym. ;)

   Usuń
  5. Malta - poszłam dalej w tym duchu (nawet doszłam do Mesjasza...), ale nie będę się chwalić szczegółami publicznie ;).

   Usuń
 3. Kobieta w ciąży powinna myśleć jak najwięcej o sobie :) Na pewno nie o powikłaniach porodowych i wadach rozwojowych dzieci ani o wszystkich innych straszliwościach, wypadkach i nieszczęściach wyczytanych na forach ;) Mój lekarz mówił, że ciężarówki powinny mieć szlaban na internet ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to jest myśl - szlaban na internet. Albo selektywny słuch - rady niektórych też potrafią zwalić z nóg. ;)

   Usuń